Dwór Kolesin

Polski

Zapraszamy na pobyty do magicznego miejsca, nad pięknym Jeziorem Wojnowskim.
W otoczeniu przyrody na uboczu spokojnej wsi na Babimojszczyźnie, w sercu Ziemi Lubuskiej znajduje się Dwór Kolesin, to nasze miejsce z duchem przeszłości...
Na terenie Dworu Kolesin znajdują się zabytki przyrody i historyczne budynki, wśród nich przepiękny dworek, którego początki datują się na 1586 rok.
Otoczeni jesteśmy parkiem, który ciągnie się aż do brzegu jeziora. Można w nim podziwiać starodawne dęby, olchy, lipy i akcje, pomiędzy którymi płyną urokliwe strumienie.
To miejsce jest naprawdę magiczne!
To właśnie u nas, w Dworze Kolesin, możecie w spokoju i ciszy, z dala od skupisk ludzkich, zaczerpnąć świeżego powietrza, popływać kajakiem lub rowerem wodnym, pospacerować po pięknym dworskim parku i zapomnieć o całym świecie.
Po takich trudnych miesiącach, każdy z nas ma ochotę poczuć się beztrosko, jak za czasów dzieciństwa a w Dworze Kolesin wszystko staje się możliwe. Możecie do woli relaksować się na kameralnym pomoście lub pod pięknymi, zielonymi drzewami, łapać promienie wiosennego słońca, oddać się lekturze czy wysłuchać ptasiego koncertu.
Każdy miłośnik sportu znajdzie tutaj też coś dla siebie! Piękne, malownicze ścieżki rowerowe i trasy biegowe, ciągnące się przez pola, lasy i spokojne wioski. Dużo zielonych terenów, idealnych na trening pod gołym niebem czy na sesję jogi.
W Dworze Kolesin znajdziecie jedyne w regionie EKO SPA nad jeziorem - kompleksem saun, bali i jacuzzi na świeżym powietrzu! W naszym EKO SPA pod chmurką, Goście nie tylko wspaniale wypoczną, ale i poprawią swoją kondycję zdrowotną. 
Oferujemy ponad 100 miejsc noclegowych w komfortowo wyposażonych pokojach. Nasze wnętrza zaprojektowaliśmy i urządziliśmy w nowoczesnym stylu, dbając zarówno o ich estetykę, jak i maksymalną wygodę. Nasze pokoje posiadają pełen węzeł sanitarny, klimatyzację, TV, Telefon, Internet. 
W naszej restauracji serwujemy przepyszne dania, wśród których nie brakuje regionalnych specjałów.
A prawdziwych smakoszy regionalnej kuchni, zapraszamy do naszego drugiego obiektu Karczmy Taberskiej.  Wystarczy kilka minut spaceru alby znaleźć się w urokliwej Karczmie, w której oprócz kramskich i babimojskich specjałów polecamy także najlepsze dania kuchni polskiej. Smacznie, swojsko i w unikalnym klimacie. 
Zapraszamy do Dworu Kolesin na krótsze i dłuższe pobyty. Zapewniamy dużo świeżego powietrza, możliwość aktywnego spędzenia czasu, bliskość natury, komfortowe pokoje i błogi spokój!
Gwarantujemy, że po pobycie w Dworze Kolesin na pewno nabierzecie dużo siły i energii!

Szczegóły i rezerwacja - 571 245 145

e-mail: recepcja@dworkolesin.pl 
www.dworkolesin.pl
 

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Urzędu Marszałkowskiego województwa lubuskiego