Święto Parku Dworskiego- IŁOWA

Czy jesteś gotowy na niezapomnianą przygodę w Iłowej? Jeśli tak, to mamy dla ciebie świetną wiadomość! Już w najbliższy weekend, 19 i 20 sierpnia, zapraszamy cię na największe wydarzenie kulturalno-rozrywkowe w naszej gminie - Święto Parku Dworskiego!

To będzie niezwykła okazja, aby spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, podziwiać piękno Parku Dworskiego, a także posłuchać znakomitej muzyki na żywo. W imieniu Pawła Lichtańskiego, Burmistrza Iłowej, zapraszamy wszystkich do udziału w tej niepowtarzalnej imprezie!

Na scenie w Parku Dworskim wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej, takie jak Andrzej Piaseczny, Cygański Zespół Bogdan Trojanek & Terne Roma, The Bazalt, a także orkiestry dęte i zespoły bukowińskie. Będzie to prawdziwa uczta dla uszu i duszy!

Nie zabraknie również atrakcji dla podniebienia i ciała. Na stoiskach cateringowych będzie można skosztować pysznych potraw regionalnych i międzynarodowych, a w strefie zabaw dla dzieci czekać będą dmuchańce, gry i konkursy.

Wydarzeniem towarzyszącym będzie Bukowiński Festiwal Nauki, na którym będzie można poznać ciekawostki z różnych dziedzin nauki, a także wziąć udział w warsztatach i pokazach.

Nie czekaj dłużej i zarezerwuj sobie czas na Święto Parku Dworskiego w Iłowej! To będzie niezapomniane doświadczenie, które na długo pozostanie w twojej pamięci!

Do zobaczenia! :)

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Urzędu Marszałkowskiego województwa lubuskiego